Ostatní | Svět Módy online – časopis pro modelky, ženy a dívky

České modelky s.r.o.. Hledáme plnoštíhlé ženy a dívky pro TV reklamy. Požadujeme věk 16-40 let dvé foto posílejte na email: ahne@profesionalni.info, vice na

Detail inzerenta České modelky s.r.o. 27921409

Hledáme plnoštíhlé ženy a dívky pro TV reklamy. Požadujeme věk 16–40 let. V případě zájmu nám prosím pošlete Vaše fotografie+město. Fotografie nejlépe celá postava, portrét, v plavkách nebo prádle, v podřepu, apod.) na náš e.

Igigi u Petrklíče!- Xxl Baculky a Boubelky

Modelky na katalog má v režii produktová manažerka. Již máme stálice, které jsou v katalogu, ale stále hledáme. Na facebooku se nám hlásí nové tváře. Potřebujeme jen, aby modelka byla vysoká, konfekční velikost 48,50 i 60…. ale.

Brigády v Praze a okolí - přivýdělek na brigádě, inzerce ...

Brigády v Praze a okolí, přivýdělek na brigádě, inzerce práce na VPP 6000 KČ - 10 000 DENNĚ V LOLITAS. 6000 KČ - 10 000 DENNĚ V LOLITAS. Hledám brigádu ...

Galerie Modelek PUBLIC REVELATION modelingová agentura

Modelingový portál agentury PUBLIC REVELATION modelky. Zveřejnění fotografií, soutěž Miss modelka. Casting na Nové Tváře

Od 15 let Havířov brigáda -

jedna z největších agentur v Evropě působící na trhu již více než 15 let. Hledáme. Modelka - focení nové kolekce (5000-7000 Kč) Hledáme nové neokoukané tváře pro focení nové dámské kolekce. Zaručujeme

Hledáme vlasové modelky a modely » Fórum -

. může téměř každý. Nezáleží nám na výšce, šanci mají i plnoštíhlé modelky, tetování či piercing je v některých případech i vyhledávaným prvkem. Vlasové modelky jsou modelky kadeřnických kolekcí, soutěží, hairshow, seminářů. Podívej

- seznámení, seznámit se

modelku , sportu moc nedám jen obcas kolo. Na. žena 51 let | Praha Plnoštíhlá, sympatická a příjemná 51/164 z Prahy, hledá bezva kamaráda - přítele. Jsi? Neboj se a napiš, budu se těšit. DETAIL / ODPOVĚDĚT

- Plné křivky nejsou problém. Naopak

je internetový portál pro aktivní ženy a muže zralého věku - zábava a informace nejen pro seniory

Diskuzní modelingové Fórum

Hledáme plnoštíhlé slečny ve věku 18–35 let, upřednostňujeme hezká ňadra C a více, váha kolem 65kg-85kg s českými souměrnými tvary, upřednostňujeme příjemný vzhled, časová flexibilita…

Modelky na live chat |

. web cam modelek v příjemném prostředí, klidná část Prahy 6, zajímavé výdělky, volitelnou pracovní dobu, denní či noční vstupy, práce na smlouvu, hledáme dobře vypadající štíhlé i plnoštíhlé dívky a ženy od 18 - 25 let pro práci ...

Obchod pro boubelky

Plus size móda, moderní oblečení pro baculky, obchod s naměrnými velikostmi, xxl móda, xxxl móda, obchod s naměrnými velikostmi Praha, Obchod s narměrnými velikostmi v Brně, obchod xxl móda Brno, móda pro plnoštíhlé, tričko.

Praha: Modelky | By The Way - Inzerce castingových agentur

KONTAKT: V tuto chvíli hledáme modelky na módní přehlídku. Módní návrhářka je špičkou v oblasti módy pro plnoštíhlé a zralé ženy. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete mi prosím co nejdříve Vaše aktuální.

Plnoštíhlé modelky jsou v kurzu

Plnoštíhlé modelky se neustále rozrůstají a určití módní návrháři plnoštíhlé modelky poptávají. Nyní se však nachází několik plnoštíhlých modelek, které se věnují plus-size modelingu. Mezi plnoštíhlé modelky například patří Johanna Dray.